Про компанію

Якість, надійність і добра репутація - це головні досягнення багаторічної спільної сумлінної праці нашої команди на українському ринку постачальників електротехнічного обладнання.
Створене у 2006 році ТОВ «Альянс С» з часом перетворилося зі звичайного маловідомого постачальника електротехнічних приладів і устаткування на досвідченого фахівця у сфері забезпечення підприємств енергетичної галузі України сучасним обладнанням, яке призначене для вирішення широкого спектру задач виключно під вимоги замовника.
Ми маємо великий досвід співпраці у різних галузях промисловості України з такими провідними компаніями як: НЕК «Укренерго», ПАТ «УКРНАФТА», групи компаній ДТЕК та Метінвест, провідні енергогенеруючі та розподільчі компанії України.

У безпосередній співпраці зі світовими та українськими виробниками електротехнічного обладнання ми допоможемо вам у вирішенні наступних задач:

 • проведення високовольтних випробувань електротехнічного обладнання;
 • діагностика та локалізація місць пошкоджень в електричних і водопровідних мережах;
 • вимірювання електричних та інших фізичних величин електротехнічного обладнання;
 • пошук трас підземних комунікацій;
 • зйомка зображень в інфрачервоному діапазоні з використанням тепловізійного обладнання;
 • аналіз якості елегазу в електротехнічному обладнанні, дозаправка та контроль його витоку як в стаціонарних, так і в польових умовах;
 • освітлення вулиць, прибудинкових та складських територій, великих виробничих приміщень за допомогою сучасних енергозберігаючих світлодіодних технологій.

Фахівці ТОВ «Альянс С» завжди нададуть якісну консультацію з ефективного використання продукції, яку пропонує наша компанія.

Постійна участь в тендерних торгах на різних торгівельних майданчиках дає нам можливість своєчасно відчувати зміни тенденцій у потребах споживачів і оперативно реагувати на них.

З метою максимального охоплення спектру якісного, надійного обладнання від світових та вітчизняних виробників і допомоги у виборі кінцевому споживачеві, ми відкриті до співпраці з новими компаніями-виробниками приладів та обладнання різного призначення.

Чому обираюсь нас

 • комплексні рішення «поставка під ключ» з фаховою консультаційною підтримкою впродовж реалізації проєкту;
 • документальне оформлення обладнання в державних установах;
 • технічна та інформаційна підтримка споживачів впродовж всього терміну експлуатації обладнання;
 • багаторічний досвід, якість, надійність, добра репутація.
SebaKMT (Німеччина) визначний світовий лідер в галузі інноваційних рішень, комплексний постачальник обладнання та технологій для пошуку   трас підземних комунікацій, а також для діагностики і локалізації місць  пошкоджень в електричних, комунікаційний і водопровідних мережах.

НПФ "Титан-Т" випускає комплектне обладнання  для пошуку і визначення місць пошкоджень кабельних ліній в розподільних мережах напругою (0.4--10 кВ),  виробництво якого було розпочато в 1990 році на основі використання особистих розробок, авторських свідоцтв, а потім і патентів на винаходи. Наукові роботи проводяться під керівництвом доктора технічних наук Назарова ВВ.

 

Компанія ТОВ "Світлодіодні технології  Україна" спеціалізується в області світлодіодних технологій і є надійним постачальником енергозберігаючих світлодіодних систем освітлення торгової марки «LTU».
Акціонерне Товариство «ЮНІТІ» засноване 22 грудня о 1995 році. З 2003 року компанія спеціалізується на розробці, випуску та постачанні сучасних випробувальних комплексів для перевірки та випробувань вторинного та первинного (з додатковими пристроями) електроустаткування в електроенергетиці, підприємств транспорту, нафтогазової, металургійної, хімічної, гірничодобувної та інших енергоємних галузях промисловості на об'єктах 0,38 -750 кВ.
EMT - визнаний на світовому енергоринку провідний постачальник аналізаторів елегазу (SF6) і трансформаторного масла. 45-річний досвід нестандартних рішень в аналізі SF6 дозволяє клієнтам ЕМТ більш ефективно використовувати свої виробничі активи.

Сторінка знаходиться у розробці

  ТОВ «Альянс С» поєднує промислову, наукову та комерційну діяльності. 

 За період існування компанії нашими інженерами було заявлено та оформлено ряд патентів, серед яких патент на винахід під назвою «Спосіб і пристрій для визначення місця пошкодження кабелю у вигляді однофазного замикання жили на оболонку». Також було оформлено патент на подільник напруги для виміру високовольтної напруги. 

 В 2010 р. наш прилад Вимірювач високої напруги постійного і змінного струму РД-140 став переможцем обласного конкурсу якості «Краща продукція Харківщини», який проводила Харківська ОДА,  та фіналістом Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України», який проводив Держспоживстандарт України.

 В 2011 р. наш прилад Вимірювач параметрів ізоляції високовольтний ИПИ-10 також став переможцем обласного конкурсу якості «Краща продукція Харківщини», який проводила Харківська ОДА.

А вже в 2012 р. переможцем того ж обласного конкурсу якості «Краща продукція Харківщини» став наш новий прилад Вимірювач параметрів силових трансформаторів К540-3.

У 2013 р. переможцем Х ювілейного обласного конкурсу «Краща продукція Харківщини», який щорічно проводить Харківська ОДА, в номінації продукція виробничо-технічного призначення став наш прилад «Приймач для пошуку пошкоджень в силових кабелях «ПОИСК-2006м».

ТОВ «Альянс С» приймає участь у виставках та семінарах і є дипломантом виставок Elkom Ukraine (м.Київ), «Енергозбереження, електрообладнання, енергетика» (м. Харків). 

 

 

 

ЯКІСТЬ, НАДІЙНІСТЬ І ДОБРА РЕПУТАЦІЯ - це головні досягнення за більш, ніж 10-річчя спільної сумлінної праці нашої команди на українському ринку постачальників електротехнічного обладнання.  

Створене ще у 2006 році ТОВ «Альянс С» з часом перетворилося зі звичайного маловідомого постачальника електротехнічних приладів і устаткування на досвідченого фахівця у сфері забезпечення підприємств енергетичної галузі України сучасним обладнанням, яке призначене для вирішення широкого спектру задач виключно під вимоги замовника.

Ми маємо багатий досвід співпраці з такими провідними гравцями на енергетичному ринку України як національна енергетична компанія Укренерго, лідер нафтової галузі України Укрнафта, групи компаній ДТЕК та Метінвест, різні обленерго та інші провідні енергогенеруючі та розподільчі компанії України. Наша постійна участь в тендерних торгах на різних торгівельних майданчиках дає можливість своєчасно відчути зміни тенденцій у потребах споживачів і оперативно реагувати на них.

МИ ПРОПОНУЄМО НЕ ПРОСТО ОБЛАДНАННЯ, МИ ПРОПОНУЄМО КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ «ПІД КЛЮЧ» від первісного формування переліку необхідного замовнику устаткування до повного документального оформлення обладнання в державних установах, включно з технічною та інформаційною підтримкою споживачів впродовж всього терміну  експлуатації обладнання. Фахівці ТОВ «Альянс С» завжди нададуть якісну консультацію з ефективного використання продукції, яку пропонує наша компанія.

Сумісно з нашими партнерами Seba Dynatronic Meß- und Ortungstechnik GmbH (Німеччина) групи компаній Megger, KPS EUMAN (Іспанія), Wuhan Guide Sensmart Tech Co. (Китай), EMT (Велика Британія), НВФ «Титан-Т» (Україна), Світлодіодні технології Україна (Україна) та іншими світовими і українськими виробниками електротехнічного обладнання ми допоможемо вам у вирішенні наступних задач:

 •     пошук  трас підземних комунікацій;
 •     діагностика і локалізація місць  пошкоджень в електричних і водопровідних мережах;
 •     проведення високовольтних випробувань електротехнічного обладнання;
 •     вимірювання електричних та інших фізичних величин електротехнічного обладнання;
 •     зйомка зображень в інфрачервоному діапазоні з використанням тепловізійного обладнання;
 •     аналіз елегазу (SF6) в елегазових приладах, дозаправка та контроль його витоку як в стаціонарних, так і в польових умовах;
 •     оснащення вулиць, прибудинкових та складських територій, великих виробничих приміщень сучасними енергозберігаючими світлодіодними системами.

Йдучи назустріч запитам часу, ми постійно змінюємо і розширюємо область своєї діяльності та спектр продукції, що пропонується, регулярно проводимо дослідження ринку і стежимо за сучасними розробками обладнання для енергетики і енергосистем, які є актуальними для вітчизняних підприємств у різних галузях промисловості.

З метою максимального охоплення спектру якісного та надійного обладнання від світових та вітчизняних виробників і допомоги у виборі кінцевому споживачеві, ми відкриті до співпраці з новими компаніями-виробниками приладів та обладнання різного призначення.

 

МИ ЗАВЖДИ ПРАЦЮЄМО НА РЕЗУЛЬТАТ!

 

 

Контакти

Адреса:
вул. Новгородська, 3,
м. Харків, 61145, Україна

Графік роботи:
Працюємо з пн. по пт.
з 9:00 до 18:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Форма зворотного зв'язку

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

ЛАБОРАТОРИИ

Лаборатория кабельная передвижная КАЭЛ-3

Лаборатория кабельная передвижная КАЭЛ-5

Лаборатория электротехническая передвижная ЭТЛ-35

Лаборатория электротехническая передвижная комбинированная ЭТЛ-35К

Лаборатория электротехническая передвижная трансформаторная ЭТЛ-35Т

 

ИСПЫТАТЕЛЬНОЕ ОБОРУДОВАНИЕ

Аппарат высоковольтный испытательный АВ-45-0,1

Аппарат высоковольтный испытательный АВ 50/70

Аппарат высоковольтный испытательный АВ 50/70-2

Аппарат высоковольтный испытательный АВ-50/70-3

Стенд высоковольтный для прожига дефектной изоляции кабеля СВП

Стенд высоковольтный для прожига дефектной изоляции кабеля с генератором акустических ударных волн СВПА

Установка пробойная универсальная УПУ-6

Трансформатор испытательный ИОМ-100/20

Установка для испытания масла УИМ-90

 

ИЗМЕРИТЕЛЬНОЕ ОБОРУДОВАНИЕ

Измеритель параметров изоляции ИПИ-10

Измеритель параметров силовых трансформаторов К-540-3

Измеритель высокого напряжения постоянного и переменного тока РД-30

Измеритель высокого напряжения постоянного и переменного тока РД-140 

Измеритель тока высокопотенциальный ИТВ-140Р

Установка для измерения диэлектрических потерь жидких диэлектриков ТАНГЕНС-3М-3 

 

ПОИСКОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ

Генератор звуковых частот ГЗЧ-2500

Приёмник П-806

Приёмник ПОИСК-2006М

Рефлектометр высоковольтный осциллографический ИСКРА-3М 

 

 

ЛАБОРАТОРІЇ

Лабораторія кабельна пересувна КАЭЛ-3

Лабораторія кабельна пересувна КАЭЛ-5

Лабораторія електротехнічна пересувна ЭТЛ-35

Лабораторія електротехнічна пересувна комбінована ЭТЛ-35К

Лабораторія електротехнічна пересувна трансформаторна ЭТЛ-35Т

 

ВИПРОБУВАЛЬНЕ УСТАТКУВАННЯ

Апарат високовольтний випробувальний АВ-45-0,1

Апарат високовольтний випробувальний АВ 50/70

Малогабаритний випробувальний апарат АВ 50/70-2

Апарат високовольтний випробувальний АВ-50/70-3

Стенд мобільний високовольтний СВП

Стенд високольтний для пропалювання дефектної ізоляції кабелю СВПА

Установка пробійна універсальна УПУ-6

Трансформатор випробувальний ИОМ-100/20

Установка для виміру масла УИМ-90

 

ВИМІРЮВАЛЬНЕ УСТАТКУВАННЯ

Вимірювач параметрів ізоляції ИПИ-10

Вимірювач параметрів силових трансформаторів К-540-3

Вимірювач високої напруги постійного і змінного струму РД-30

Вимірювач високої напруги постійного і змінного струму РД-140 

Вимірювач постійного і змінного струму ИТВ-140Р

Установка виміру діелектричних втрат рідких діелектриків ТАНГЕНС-3М-3 

 

ПОШУКОВЕ ОБЛАДНАННЯ

Генератор звукових частот ГЗЧ-2500

Приймач П-806

Приймач ПОИСК-2006М

Рефлектометр високовольтний осцилографічний ИСКРА-3М