Досягнення — ТОВ "Альянс С"

Новини

Компания «Seba Dynatronic Mess- and Ortungstechnik GmbH» (Германия)

Компанія «Seba Dynatronic Mess- and Ortungstechnik GmbH» (Німеччина), якавиробляє продукцію під торговою маркою SebaKMT і є світовим лідером у виробництві обладнання для локалізації витоків і моніторингу водопровідних і теплових мереж рада запросити Вас на міжнародний семінар на тему: «Сучасні методи та обладнання для моніторингу та пошуку витоків в системах водо- і теплопостачання».

подробнее

Наші досягнення

  ТОВ «Альянс С» поєднує промислову, наукову та комерційну діяльності. 

 За період існування компанії нашими інженерами було заявлено та оформлено ряд патентів, серед яких патент на винахід під назвою «Спосіб і пристрій для визначення місця пошкодження кабелю у вигляді однофазного замикання жили на оболонку». Також було оформлено патент на подільник напруги для виміру високовольтної напруги. 

 В 2010 р. наш прилад Вимірювач високої напруги постійного і змінного струму РД-140 став переможцем обласного конкурсу якості «Краща продукція Харківщини», який проводила Харківська ОДА,  та фіналістом Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України», який проводив Держспоживстандарт України.

 В 2011 р. наш прилад Вимірювач параметрів ізоляції високовольтний ИПИ-10 також став переможцем обласного конкурсу якості «Краща продукція Харківщини», який проводила Харківська ОДА.

А вже в 2012 р. переможцем того ж обласного конкурсу якості «Краща продукція Харківщини» став наш новий прилад Вимірювач параметрів силових трансформаторів К540-3.

У 2013 р. переможцем Х ювілейного обласного конкурсу «Краща продукція Харківщини», який щорічно проводить Харківська ОДА, в номінації продукція виробничо-технічного призначення став наш прилад «Приймач для пошуку пошкоджень в силових кабелях «ПОИСК-2006м».

ТОВ «Альянс С» приймає участь у виставках та семінарах і є дипломантом виставок Elkom Ukraine (м.Київ), «Енергозбереження, електрообладнання, енергетика» (м. Харків).