Досягнення — ТОВ "Альянс С"

Новини

Семінар для фахівців компаній з передачі та постачання електроенергії Групи ДТЕК у м. Донецьку

27 серпня 2013 р. в рамках проекту з розробки « Технічної політики дистрибуційних компаній ДТЕК» у м. Донецьк відбувся семінар для фахівців компаній з передачі та постачання електроенергії Групи ДТЕК на тему:

1 . Діагностика силового обладнання 6-150 кВ і КЛ 6-10 кВ; 

2 . Тепловізійний контроль силового обладнання і контактних частин. 

подробнее

Х ювілейний обласний конкурс «Краща продукція Харківщини»

 У 2013 р. переможцем Х ювілейного обласного конкурсу «Краща продукція Харківщини», який щорічно проводить Харківська ОДА, в номінації продукція виробничо-технічного призначення став наш прилад «Приймач для пошуку пошкоджень в силових кабелях« ПОИСК-2006м».

подробнее

Наші досягнення

  ТОВ «Альянс С» поєднує промислову, наукову та комерційну діяльності. 

 За період існування компанії нашими інженерами було заявлено та оформлено ряд патентів, серед яких патент на винахід під назвою «Спосіб і пристрій для визначення місця пошкодження кабелю у вигляді однофазного замикання жили на оболонку». Також було оформлено патент на подільник напруги для виміру високовольтної напруги. 

 В 2010 р. наш прилад Вимірювач високої напруги постійного і змінного струму РД-140 став переможцем обласного конкурсу якості «Краща продукція Харківщини», який проводила Харківська ОДА,  та фіналістом Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України», який проводив Держспоживстандарт України.

 В 2011 р. наш прилад Вимірювач параметрів ізоляції високовольтний ИПИ-10 також став переможцем обласного конкурсу якості «Краща продукція Харківщини», який проводила Харківська ОДА.

А вже в 2012 р. переможцем того ж обласного конкурсу якості «Краща продукція Харківщини» став наш новий прилад Вимірювач параметрів силових трансформаторів К540-3.

У 2013 р. переможцем Х ювілейного обласного конкурсу «Краща продукція Харківщини», який щорічно проводить Харківська ОДА, в номінації продукція виробничо-технічного призначення став наш прилад «Приймач для пошуку пошкоджень в силових кабелях «ПОИСК-2006м».

ТОВ «Альянс С» приймає участь у виставках та семінарах і є дипломантом виставок Elkom Ukraine (м.Київ), «Енергозбереження, електрообладнання, енергетика» (м. Харків).