Партнери — ТОВ "Альянс С"

Новини

Семінар для фахівців компаній з передачі та постачання електроенергії Групи ДТЕК у м. Донецьку

27 серпня 2013 р. в рамках проекту з розробки « Технічної політики дистрибуційних компаній ДТЕК» у м. Донецьк відбувся семінар для фахівців компаній з передачі та постачання електроенергії Групи ДТЕК на тему:

1 . Діагностика силового обладнання 6-150 кВ і КЛ 6-10 кВ; 

2 . Тепловізійний контроль силового обладнання і контактних частин. 

подробнее

Х ювілейний обласний конкурс «Краща продукція Харківщини»

 У 2013 р. переможцем Х ювілейного обласного конкурсу «Краща продукція Харківщини», який щорічно проводить Харківська ОДА, в номінації продукція виробничо-технічного призначення став наш прилад «Приймач для пошуку пошкоджень в силових кабелях« ПОИСК-2006м».

подробнее

Наші партнери

SebaKMT (Німеччина) визначний світовий лідер в галузі інноваційних рішень, комплексний постачальник обладнання та технологій для пошуку   трас підземних комунікацій, а також для діагностики і локалізації місць  пошкоджень в електричних, комунікаційний і водопровідних мережах.
«SK-Engineering & Теchnology» (Казахстан) Компанія, займається поставкою кабельно-провідникової продукції, аксесуарів і обладнання для монтажу і з'єднання, а також інших комплектуючих для електричних  інженерних систем.

НПФ "Титан-Т" випускає комплектне обладнання  для пошуку і визначення місць пошкоджень кабельних ліній в розподільних мережах напругою (0.4--10 кВ),  виробництво якого було розпочато в 1990 році на основі використання особистих розробок, авторських свідоцтв, а потім і патентів на винаходи. Наукові роботи проводяться під керівництвом доктора технічних наук Назарова ВВ.

 

Група компаній "Енергоскан" є комплексним постачальником приладів і комплексів для випробувань, контролю та діагностики промислового обладнання, а також пересувних лабораторій для підприємств Росії та країн СНД. 
ГК "Енергоскан" є офіційним представником ТОВ "Альянс С" на територіях Російської Федерації та Республіки Казахстан.
Компанія ТОВ "Світлодіодні технології  Україна" спеціалізується в області світлодіодних технологій і є надійним постачальником енергозберігаючих світлодіодних систем освітлення торгової марки «LTU».
ПЕРГАМ - провідна компанія в Росії та СНД з постачання приладів і обладнання для промислового неруйнівного контролю та технічної діагностики, виробник власних розробок в галузі неруйнівного контролю. За 15 років роботи на ринку неруйнівного контролю ПЕРГАМ зарекомендував себе як надійний і стабільний партнер.
Компанія «Альфра» є одним з найвідоміших у Європі виробників електромонтажного інструмента і устаткування. Асортимент компанії включає в себе весь необхідний інструмент для складання щитів і монтажу систем енергозабезпечення. Компанія починала свою діяльність, виробляючи магнітні свердлильні верстати, зручні фаскознімачі і центрові корончаті свердла.
Акціонерне Товариство «ЮНІТІ» засноване 22 грудня о 1995 році. З 2003 року компанія спеціалізується на розробці, випуску та постачанні сучасних випробувальних комплексів для перевірки та випробувань вторинного та первинного (з додатковими пристроями) електроустаткування в електроенергетиці, підприємств транспорту, нафтогазової, металургійної, хімічної, гірничодобувної та інших енергоємних галузях промисловості на об'єктах 0,38 -750 кВ.
EMT - визнаний на світовому енергоринку провідний постачальник аналізаторів елегазу (SF6) і трансформаторного масла. 45-річний досвід нестандартних рішень в аналізі SF6 дозволяє клієнтам ЕМТ більш ефективно використовувати свої виробничі активи.