Партнери — ТОВ "Альянс С"

Новини

Компания «Seba Dynatronic Mess- and Ortungstechnik GmbH» (Германия)

Компанія «Seba Dynatronic Mess- and Ortungstechnik GmbH» (Німеччина), якавиробляє продукцію під торговою маркою SebaKMT і є світовим лідером у виробництві обладнання для локалізації витоків і моніторингу водопровідних і теплових мереж рада запросити Вас на міжнародний семінар на тему: «Сучасні методи та обладнання для моніторингу та пошуку витоків в системах водо- і теплопостачання».

подробнее

Наші партнери

SebaKMT (Німеччина) визначний світовий лідер в галузі інноваційних рішень, комплексний постачальник обладнання та технологій для пошуку   трас підземних комунікацій, а також для діагностики і локалізації місць  пошкоджень в електричних, комунікаційний і водопровідних мережах.

НПФ "Титан-Т" випускає комплектне обладнання  для пошуку і визначення місць пошкоджень кабельних ліній в розподільних мережах напругою (0.4--10 кВ),  виробництво якого було розпочато в 1990 році на основі використання особистих розробок, авторських свідоцтв, а потім і патентів на винаходи. Наукові роботи проводяться під керівництвом доктора технічних наук Назарова ВВ.

 

Компанія ТОВ "Світлодіодні технології  Україна" спеціалізується в області світлодіодних технологій і є надійним постачальником енергозберігаючих світлодіодних систем освітлення торгової марки «LTU».
Акціонерне Товариство «ЮНІТІ» засноване 22 грудня о 1995 році. З 2003 року компанія спеціалізується на розробці, випуску та постачанні сучасних випробувальних комплексів для перевірки та випробувань вторинного та первинного (з додатковими пристроями) електроустаткування в електроенергетиці, підприємств транспорту, нафтогазової, металургійної, хімічної, гірничодобувної та інших енергоємних галузях промисловості на об'єктах 0,38 -750 кВ.
EMT - визнаний на світовому енергоринку провідний постачальник аналізаторів елегазу (SF6) і трансформаторного масла. 45-річний досвід нестандартних рішень в аналізі SF6 дозволяє клієнтам ЕМТ більш ефективно використовувати свої виробничі активи.