Пошукове обладнання : vLoc-5000

Новини

Семінар для фахівців компаній з передачі та постачання електроенергії Групи ДТЕК у м. Донецьку

27 серпня 2013 р. в рамках проекту з розробки « Технічної політики дистрибуційних компаній ДТЕК» у м. Донецьк відбувся семінар для фахівців компаній з передачі та постачання електроенергії Групи ДТЕК на тему:

1 . Діагностика силового обладнання 6-150 кВ і КЛ 6-10 кВ; 

2 . Тепловізійний контроль силового обладнання і контактних частин. 

подробнее

Х ювілейний обласний конкурс «Краща продукція Харківщини»

 У 2013 р. переможцем Х ювілейного обласного конкурсу «Краща продукція Харківщини», який щорічно проводить Харківська ОДА, в номінації продукція виробничо-технічного призначення став наш прилад «Приймач для пошуку пошкоджень в силових кабелях« ПОИСК-2006м».

подробнее

vLoc-5000

Основна ціна:
модифікатор ціни:
ціна:
Виробник: SebaKMT (Німеччина)
Сделать запрос

В якості нового приладу vLoc-5000 SebaKMT пропонує користувачам найсучаснішу на даний момент трасопошукову систему. Вона володіє багатьма функціями, які полегшують користувачеві повсякденну роботу з локалізації підземних комунікацій, а результати роботи роблять більш надійними і достовірними.

Серцем трасопошукової системи vLoc-5000 є мультичастотний приймач. У першу чергу приймач трасопошукової системи повинен надавати точну інформацію про комунікацію, пошук якої ведеться,  особливо щодо її розташування і глибини. При трасопошуку виникають час від часу труднощі, наприклад, викривлення електромагнітного поля, що з'являються внаслідок відгалужень або контактів з сусідніми комунікаціями.

Переваги:

  • Точна вказівка місця розташування завдяки стрілкам вправо / вліво і компасу напрямку
  • Функції SiS ( " Signal - Select ") і SD ( " Signal - Direction " ) для достовірної ідентифікації підземної комунікації
  • Функція " Distortion Alert " для оцінки сигналу
  • Внутрішній приймач GPS і запам'ятовуючий пристрій для даних
  • Постійне вимірювання глибини і сили струму сигналу